Po poročanju katalonske televizije TV3 naj bi se Lionel Messi proti koronavirusu cepil s cepivom kitajskega proizvajalca. Cepljenost bo namreč pogoj za nastop na poletni Copi Americi.
Predsednik Južnoameriške nogometne zveze (CONMEBOL) Alejandro Dominguez je že v začetku aprila povedal, da bo cepljenje za vse udeležence Cope Americe obvezno, če želijo tekmovanje izpeljati po načrtih. V ta namen ima CONMEBOL rezerviranih 50.000 odmerkov kitajskega cepiva Sinopharm, ki pa v Argentini nima dovoljenja za uporabo. Argentinski reprezentanti se bodo zato morali cepiti v sosednjem Urugvaju.
A to ne velja za nogometaše, ki nastopajo v Evropi. Tem bodo cepivo poslali v njihove kraje bivanja, Messi se bo tako s kitajskim cepivom cepil v Barceloni. Letošnja Copa America bo sicer potekala v Kolumbiji in Argentini, naslov najboljšega bodo branili Brazilci.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!