Remi na poslastici v Istanbulu, Mourinho končal na tribuni (VIDEO)

Evropa 24. Okt 202422:55 > 23:03 0 komentarjev

V 3. krogu evropske lige sta se Fenerbahče in Manchester United v Istanbulu razšla brez zmagovalca (1:1). Zdajšnji trener turškega velikana (in nekdanji "šef" Uniteda) Jose Mourinho je zaradi nestrinjanja s sodniško odločitvijo tekmo končal na tribuni.

Rdeč karton Mourinha:

Žiga Lipušček je z RFS-jem iz Rige tokrat gostoval v Frankfurtu, Eintracht je bil boljši z 1:0. Edini zadetek je dosegel Hugo Larsson.

Nogometaši norveške zasedbe Bodö/Glimt, katere član je tudi Nino Žugelj, ki tokrat ni dobil priložnosti za igro, so že v sredo gostovali pri Bragi in zmagali z 2:1. Norvežani, ki so prvih dveh krogih vpisali zmago in neodločen izid, so na Portugalskem povedli v 53. minuti po golu Haakona Evjena. Sikou Niakate je v 64. minuti izid poravnal, a v naslednjih treh minutah dobil dva rumena in posledično rdeči karton. Številčno prednost je gostom uspelo unovčiti v 94. minuti, ko je za zmago zadel Villads Nielsen.