V ŽIVO

Avstrija gosti Norveško, Anglija odpravila Finsko (VIDEO)

Liga narodov 13. Okt 202418:00 > 19:59 0 komentarjev

Četrti krog lige narodov se nadaljuje z nedeljskimi tekmami. Svoje delo je že opravila Slovenija, ki je z 1:0 slavila v Kazahstanu. Še pet tekem si lahko ogledate na programih Sportkluba.

Slovenska nogometna reprezentanca je z 1:0 zmagala na gostovanju v Kazahstanu. Edini zadetek na tekmi je dosegel Jan Mlakar.

Izredno pomemben obračun za Slovenijo bo na sporedu nocoj, ko se bosta pomerila Avstrija in Norveška. Prenos tekme na Sportklub 1.

Z zmago je Anglija vsaj delno popravila vtis, ki ga je zapustila pred tremi dnevi, ko je doma izgubila proti Grčiji in morala zato od otoških medijev in javnosti poslušati številne kritike. Še enega spodrsljaja si ni smela privoščiti, popravni izpit pa je uspešno opravila. V prvem polčasu je povedla z golom Jacka Grealisha, na 2:0 je v 74. minuti povišal Trent Alexander-Arnold, tretji gol pa je prispeval Declan Rice. Finci so v 87. minuti le kozmetično olepšali svoj poraz.

V skupini C4 je vodilna Severna Makedonija v gosteh z 2:0 ugnala pred četrtim krogom drugouvrščeno Armenijo, v skupini D1 sta se Lihtenštajn in Gibraltar razšla brez golov, v skupini D” pa je bila Malta z 1:0 boljša od Moldavije.