Dinamo na pragu lige prvakov, Elšnikova Zvezda bo lovila zaostanek (VIDEO)

Evropa 20. Avg 202423:05 1 komentar

Za nami so prve tri tekme 4. kroga kvalifikacij za ligo prvakov. Odlično so se odrezali nogometaši Dinama, ki so z 3:0 odpravili Qarabag. Timi Max Elšnik bo s svojo Crveno zvezdo lovil minimalni zaostanek, Beograjčani so izgubili z 1:2 na Norveškem.

Za Zagrebčane je naprej v 29. minuti zadel Marko Pjaca. V drugem polčasu pa je Dinamo zadel še dvakrat. V 75. minuti je mrežo Qarabaga zatresel Sandro Kulenović, pet minut kasneje pa je Hrvat zadel še enkrat in postavil končni izid srečanja.

Dinamo na povratno srečanje v Azerbajdžan odhaja z lepo prednostjo.

Z nekoliko slabšo popotnico se z Norveške vrača Crvena zvezda. Timi Max Elšnik, ki je sicer odigral celo tekmo, in soigralci so doživeli poraz, toda Beograjčani potrebujejo le zadetek, da bi izsilili podaljšek. Za Bodø/Glimt sta zadela Odin Luras Bjørtuft in Isak Maatta, za Zvezdo pa Ognjen Mimović.

Do zanesljive zmage je prišel tudi francoski Lille, ki je z 2:0 odpravil Slavio iz Prage.