Letošnja sezona je za vodstvo, igralce in navijače NK Maribor za pozabo. Vijoličasti so prvič po letu 2007 ostali brez nastopa v evropskih tekmovanjih, po incidentu na večnem derbiju pa so bili primorani še globoko seči v denarnico. Preberi več
Letošnja sezona je za vodstvo, igralce in navijače NK Maribor za pozabo. Vijoličasti so prvič po letu 2007 ostali brez nastopa v evropskih tekmovanjih, po incidentu na večnem derbiju pa so bili primorani še globoko seči v denarnico. Preberi več