Portland prvi finalist lige MLS

Twitter/Portland Timbers

Nogometaši Portland Timbers so se uvrstili v finale lige MLS, potem ko so v polfinalu premagali Philadelphia Union z 2 : 1.

Jeremy Ebobisse je Timberse popeljal v vodstvo že v 13. minuti, Philadelphia pa je imela tik pred koncem prvega polčasa priložnost za izenačenje, vendar je Santos zastreljal enajstmetrovko.

Drugi gol za Portland je v 70. minuti dosegel Blanco, ampak končnica srečanja je bila vseeno zelo razburljiva.

Najprej je zaostanek zmanjšal Wooten v 85. minuti, le minuto kasneje pa se je zdelo, da je Przybylko izenačil, vendar je bil zadetek razveljavljen zaradi prepovedanega položaja.

V drigem polfinalu se bosta nocoj srečala Orlando City in Minnesota United. Finale bo na sporedu 11. avgusta.