Verbič ujel formo – dvakrat v polno proti Midtjyllandu

Uncategorized 10. Sep 201718:00 > 18:17
Kobenhavn/Facebook

Slovenski napadalec Benjamin Verbič je svoji ekipi pomagal do nove prvenstvene zmage. Na tekmi proti Midtjyllandu, ki jo je København dobil s 4:3, se je nekdanji član Celja kar dvakrat vpisal med strelce.

F.C. København Fan Club/Facebook

Verbič je mrežo nasprotnika prvič zatresel v 15. minuti, ko je danske prvake povedel v vodstvo z 2:0, gostom je nato še do polčasa uspelo izenačiti, saj so tik pred 30. minuto zadeli v razmaku treh minut.

V drugem polčasu zadetki niso prenehali deževati. Za 3:2 je v 60. minuti spet zadel slovenski reprezentančni vezist, do konca srečanja pa je na vsaki strani padel še po en gol.

København je po devetih krogih danskega prvenstva z 12 točkami izenačen na petem mestu, prvi pa je Nordsjaelland z 19 točkami.