Nogometaš Monaka in nekdanji francoski reprezentant Paul Pogba je svoj denar investiral v savdskoarabsko ekipo Al Habuba, ki se ukvarja s kameljimi dirkami, je poročala tiskovna agencija Reuters. Nogometaš Monaka je postal delničar in ambasador prve profesionalne ekipe za kamelje dirke na svetu.
“Kot delničar ima Pogba osebni interes za prihodnost ekipe. Kot ambasador bo postal most med kulturami in predstavami kameljih dirk občinstvu, ki jih morda vidi prvič,” je dejal v izjavi.
Kamelje dirke so šport, ki je še posebej donosen in priljubljen na Bližnjem vzhodu.
“Na spletnih straneh sem si ogledal veliko kameljih dirk in v prostem času raziskoval, da bi razumel tehnike in strategije. In kar je resnično izstopalo, je bilo, koliko predanosti zahtevajo od vseh udeležencev. To je šport, ki zahteva srce, žrtvovanje in timsko delo,” je Pogba povedal za BBC.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal








Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!