Po dveh desetletjih se poslavlja od NK Maribor

Nogomet 13. Maj 202621:39 0 komentarjev

Dolgoletni predsednik Nogometnega kluba Maribor Drago Cotar se je po današnji seji upravnega odbora poslovil s svoje funkcije, so sporočili iz štajerskega kolektiva. Preberi več