Dolgoletni predsednik Nogometnega kluba Maribor Drago Cotar se je po današnji seji upravnega odbora poslovil s svoje funkcije, so sporočili iz štajerskega kolektiva. Preberi več
Dolgoletni predsednik Nogometnega kluba Maribor Drago Cotar se je po današnji seji upravnega odbora poslovil s svoje funkcije, so sporočili iz štajerskega kolektiva. Preberi več