Rdeči vragi s težavami do zmage proti West Bromu

Premier Liga 17. Dec 201717:00 > 17:20
Getty Images Sport, Michael Regan

Nogometaši Manchester Uniteda so na tekmi 18. kroga Premier League na gostovanju pri West Bromwich Albionu slavili z rezultatom 2:1.

Manchester United je povedel v 27. minuti po zadetku Romelu Lukakuja z glavo, po predložku Marcusa Rashforda.

Osem minut pozneje je na 2:0 povišal Jesse Lingard, po lepi akciji Nemanje Matića in Juana Mate. Na poti do gola je žoga zadela Egipčana Ahmeda Hegazya in prevarala vratarja Bena Fosterja

V 77. minuti je rezervist Gareth Barry je rezultat uspel zmanjšati na 2:1, po veliki gneči v kazenskem prostoru Uniteda.

V zaključku tekme so domačini imeli pobudo, najbližje izenačenju so bili v 85. minuti, ko je Jay Rodriguez streljal mimo vrat.

Domača ekipa West Broma je proti vratom Davida De Gea sprožila dvanajst strelov, United pa je streljal zgolj osem strelov..