Vragi z dvema krasnima zadetkoma premagali Everton

Twitter

Na zadnji novoletni tekmi je Manchester United zanesljivo slavil proti Evertonu v gosteh z 2:0 in prekinil serijo remijev.

Manchester United je po seriji štirih tekem brez zmage danes gostoval na Goodison Parku v Liverpoolu in prišel do zanesljive zmage na Evertonom. Rdeči vragi so bili skozi večino srečanja boljši nasprotnik, ustvarili so si več priložnosti in predvsem v drugem polčasu potem tudi strli odpor modrih.

Oslabljeni United, ki je danes igral brez številnih igralcev v prvem polčasu ni pokazal nič posebnega, potem pa sta v drugem polčasu na sceno stopila dva posameznika, ki sta zablestela z izjemno lepima zadetkoma.

Pod prvi gol na tekmi se je podpisal Francoz Anthony Martial, ki je žogo z natančno odmerjenim strelom spravil v mrežo Evertona v 57. minuti.

Za drugi in hkrati tudi zadnji zadetek na tekmi je poskrbel Jessi Lingard, ki je po lepem prodoru dosegel še en izjemen zadetek. In hkrati postavil tudi končni rezultat.

Manchester United se je s to zmago zavihtel nazaj na drugo mesto, za Cityem pa sedaj zaostaja s tekmo več za 12 točk.