Bournemouth deklasiral Chelsea, Everton ugnal lisice

Premier Liga 31. Jan 201817:17 > 17:20
Twitter

Chelsea je pred domačimi gledalci doživel zelo boleč poraz proti Bournemouthu, ki je slavil s kar 3:0.

Chelsea 0:3 Bournemouth
Wilson 51., Stanislas 64., Aké 67.

V prvem polčasu, ki je bil zelo izenačen zadetkov na Stamford Bridgu ni bilo. V drugem delu pa smo hitro videli prvi zadetek, dosegel ga je v 51. James Wilson, kaj hitro je sledil še en pod katerega pa se je vpisal Junior Stanislas. Modri so bili v nebogljenem položaju in v 67. minuti dobili v mrežo še tretjo žogo, kamor jo je zatlačil Nathan Ake.

Everton 2:1 Leicester City
Walcott 25., 39; Vardy (pen) 71.

Everton, ki je v zadnjem obdobju v dokaj mizerni formi je danes po dolgem času zmagal na krilih nove okrepitve Thea Walcotta, ki se je podpisal pod dva zadetka v prvem polčasu najprej je zabil 25. in potem še v 39. minuti. Leicester City je današnjo tekmo odigral brez Riyada Mahreza, ki je bil na pragu prestopa. Je pa klju temu Leicester City v drugem delu zabil in preko Jamia Vardya dosegel v 71. minuti iz enajstmetrovke tolažilni zadetek.

Newcastle 1:1 Burnley
Lascelles 65.; Vokes 85.

Newcastle je imel že v prvem polčasu priložnost za vodstvo, a Joselu ni uspel realizirati najstrožje kazni. Je pa zato v drugem delu Jamaal Lascelles črno bele v 65. minuti popeljal v vodstvo. A to ni bilo dovolj za zmago srak, saj je pet minut pred koncem za izenačenje poskrbel Sam Vokes.

Southampton 1:1 Brighton
Stephens 64.; Murray (pen) 14.

Na tekmi v Southamptonu so se domači znašli že v 14. minuti v zaostanku, saj je Glenn Murray izkoristil strel z bele točke. A rdeče-beli se v drugem delu niso predali in preko Jacka Stephensa v 64. minuti prišli do izenačenja in delitve točk.