WBA proti redsom v zaključku do dveh golov in točke

Premier Liga 21. Apr 201815:17 > 15:20
Alex Livesey Getty Images Sport

Na prvi današnji tekmi angleške Premier League je zadnjeuvrščeni WBA v zaključku tekme prišel do dveh zadetkov in izenačenja na tekmi proti Liverpoolu.

Shaun Botterill, Getty Images

Liverpool je pred izjemno pomembno sredino domačo tekmo v Ligi prvakov, danes gostoval pri trenutno zadnjeuvrščeni ekipi prvenstva West Bromwich Albionu, ki bo bržkone tudi izpadel iz Premier League. Redsi so prišli samo do točke, njihov zaostanek za drugim Unitedom sedaj znaša tri točke s tekmo več.

Liverpool je povedel že v četrti minuti, ko je zadel Danny Ings. Večjih pomembnih trenutkov do 72. minute ni bilo, ko je znova udaril Egipčan Mohamed Salah in povečal prednost na 2:0.

Vse skupaj je domače prebudilo, kajti že v 79. minuti so prišli do znižanja preko Jaka Livermora. Samo nekaj minut pozneje so domači zabili še enkrat, tokrat je zadel Jose Rondon in svoji ekipi priboril točko, ki pa jim v boju za obstanek ne bo pomagala kaj dosti, saj je le še vprašanje minut kdaj bo WBA tudi uradno izpadel iz Premier League.