Mourinho: "Škoda, da v slačilnici nimamo kamer!"

Ross Kinnaird/Getty Images

Trener Manchester Uniteda Jose Mourinho je po zmagi svoje ekipe nad Watfordom rekel, da je točno vedel, kaj se bo zgodilo na Vicarage Roadu.

Rdeči vragi so pri Watfordu slavili z 2:1, v prvem polčasu sta v razmaku štirih minut zadela Romelu Lukaku in Chris Smalling. V 65. minuti je domačim navijačem upanje v vsaj točko vrnil Andre Gray, a sta mreži do konca mirovali.

Povezano

So odlična ekipa in točno vedo, kako najboljšim povzročiti težave. Ob polčasu sem svojim igralcem to tudi povedal, včasih pa mi je kar malce žal, ker v slačilnici nimamo kamer, saj sem napovedla, kaj se bo zgodilo. In sicer, da je lahko na koncu 4:0 ali 5:0 za nas, ali pa nas čakajo velike težave. Prejeli smo gol in tekma se je do konca odprla,” je po tekmi modroval Mourinho.

United ima zdaj na lestvici 9 točk, vragi se nahajajo na 8. mestu, imajo šest točk manj od Chelseaja in Liverpoola, ki sta osamljena na vrhu. Watford je po prvem porazu sezone na četrtem mestu (12 točk).