Minimalec Spursov, debakl Watforda, magija Sigurdssona

Catherine Ivill Getty Images Sport

Totttenham je v 8. krogu Premier lige prišel do šeste zmage, Watford je doživel prepričljiv poraz na svoji zelenici, za najlepši trenutek dneva pa je poskrbel član Evertona Gylfi Sigurdsson.

Tottenham je na Wembleyju odpravil zadnjeuvrščeni Cardiff z 1:0. Po več kot letu in pol se je v prvenstvu med strelce vpisal Eric Dier. Gostje so veji del drugega polčasa odigrali brez izkušenega Joeja Rallsa, ki je bil po ostrem prekršku izključen neposredno.

Najvišje zmage dneva se je veselil Bournemouth, ki je na gostovanju pri Watfordu slavil s kar 4:0. Burnley in Huddersfield sta se razšla brez zmagovalca (1:1), Wolverhampton je v gosteh odpravil Crystal Palalce (0:1), medtem ko je bil Everton proti Leicestru uspešnejši z 1:2.

Za veliko zmago Liverpoolčanov je s prelepim zadetkom v 77. minuti poskrbel Gylfi Sigurdsson, za katerega je bil to že gol številka 50 v Premier ligi.