Mourinhovi komentarji v preiskavi FA

Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Komentarji, ki jih je menedžer Manchester Uniteda Jose Mourinho povedal v televizijsko kamero po nedeljski tekmi proti Newcastlu ob zmagi po preobratu so pod lupo Nogometne zveze (FA).

Getty Images

Mourinhove opazke so bile v portugalščini in so bile interpretirane kot žaljive. FA bo preverila posnetke in zahtevala uraden prevod, preden se odloči o ukrepu. Ni časovne omejitve za odločitev o ukrepanju proti šefu Rdečih vragov.

United je na nedeljski tekmi proti Newcastlu zaostajal z 2:0 ob polčasu na Old Traffordu, a so domači situacijo spremenili v zgolj 20 minutah za zmago s 3:2, medtem pa je bil Jose Mourinho pod hudim pritiskom, saj bi lahko bil v primeru poraza odpuščen. Za enkrat ostaja na klopi Rdečih vragov.