Ozil: "Igrali smo seksi nogomet"

Premier Liga 23. Okt 201815:00 > 15:05
Clive Rose/Getty Images

Kapetan Arsenala Mesut Ozil je dejal, da je ponosen na svojo ekipo po zmagi nad Leicesterjem (3:1) v devetem krogu Premier lige.

Nemški nogometaš je bil proglašen za igralca tekme po tem, ko je pomagal ekipi do preobrata po avtogolu Hectorja Bellerina v 31. minuti. Ozil je Topničarjem prinesel izenačenje še pred koncem prvega polčasa, v drugem pa asistiral pri enem od dveh golov Pierra Emericka Aubameyanga za zmago na domačem stadionu s 3:1.

“Mislim, da smo včeraj igrali seksi nogomet. Ponosen sem, da sem kapetan te ekipe in tega kluba“,  je dejal Ozil.

Menedžer Arsenala Unai Emery se je strinjal z Ozilovo oceno tekmo in je pohvalil nemškega nogometaša kot vodjo ekipe, čeprav ne nosi kapetanskega traku.

“Od Mesuta smo dobili zelo dobro predstavo. Igra dobro zaradi svoje posvečenosti in obnašanja, ima vso kvaliteto, ni važno, ali je kapetan, ali ne,” je povedal Emery.

Arsenal je trenutno na četrtem mestu lestvice z 21. točkami, ima dve manj od vodilnega Manchester Cityja.