Crystal Palace pred domačimi gledalci izločil Tottenham

Premier Liga 27. Jan 201918:52 > 19:00
Twitter

V 4. krogu angleškega FA pokala je Crystal Palace poskrbel za veliko presenečenje in z 2:0 izločil oslabljeni Tottenham.

Po Liverpoolu in Arsenalu je Tottenham naslednji v nizu velikih klubov, ki se poslavlja od angleškega FA pokala. Danes jih je namreč Crystal Palace izločil iz boja za osvojitev najstarejšega pokalnega tekmovanja.

Domači so na svojem Selhurst Parku večino dela opravili že v prvem polčasu. Povedli so namreč že v 9. minuti, ko je zadel Connor Wickham. V 34. minuti je Andros Townsend iz bele točke še povečal prednost. Povsem ob koncu prvega polčasa so oslabljeni Spursi imeli priložnost, da z enajstmetrovke rezultat znižajo, vendar je to priložnost zapravil Kieran Trippier.

V drugem polčasu so Spursi sicer brez Kane, Allija, Sona in Eriksena poizkušali priti do zadetka ob veliki premoči, vendar jim ni uspelo.