Hazard v 92. minuti zadel za točko Chelseaja

Premier Liga 10. Mar 201917:01 > 17:03
Michael Regan/Getty Images

Nogometaši Chelseaja so bili na tekmi 30. kroga angleške Premier lige proti Wolverhamptonu na pragu poraza, a jih je nato v sodniškem dodatku rešil Eden Hazard, ki je zadel za 1:1.

Chelsea je do točke prišel v 92. minuti. Londončani so najprej izvedli kot, žoga je prišla do Edena Hazarda, ki je z leve krasno prodrl proti sredini in s sijajnim udarcem z 20 metrov premagal Ruija Patricia.

Volkovi so vodili od 56. minute naprej, ko je dobro igro kronal Raul Jimenez. Zadetek je sicer padel po lepo izpeljanem protinapadu, ko je obramba Chelseaja izpadla zelo naivno. S podajo se je izkazal Diogo Jota.

V zadnje pol ure je Maurizio Sarri vse stavil v napad, v igro pa poslal Rubena Loftusa-CheekaCalluma Hudsona-Odoia in Williana.

V zadnje pol ure je Chelsea močno pritiskal, gostje pa so se krčevito branili in bili uspešni vse do sodniškega dodatka. Ob zadetku Hazarda je gostom popustila koncentracija in Belgijec je to znal kaznovati.

Chelsea s 57 točkami ostaja šesti, Wolverhampton pa s 44 točkami drži sedmo mesto.

Poglejte si rezultate in trenutno lestvico Premier lige.