Potem, ko so pri Newcastlu objavili, da Rafa Benitez ne bo več trener, so italijanski mediji že začeli z ugibanji kdo bi lahko bil njegov naslednik. Pri Calciomercato so mnenja, da bo to José Mourinho.
Potem, ko se je Jose Mourinho zabaval na nedavnem turnirju Queen’s Club so mu nekateri mediji že dodelili novo službo. Nekdanji trener Manchester Uniteda ter Chelseaja naj bi bil blizu prihoda na mesto trenerja pri Newcastle Unitedu.
Italijani glede Mourihna pišejo na veliko predvsem zaradi tega, ker naj bi skupaj s Portugalcem v Anglijo odšel tudi Marco Materazzi, ki naj bi postal njegov pomočnik. V preteklosti sta omenjena skupaj že sodelovala in sicer leta 2010, ko je Inter v čarobni sezoni med drugim osvojil tudi Ligo prvakov.
Marco je dejal, da ima z Mourinhem fenomenalen odnos. To priča tudi poslan SMS s strani Mourinha leta 2008, ki je Italijana prepričal, da ostane pri Interju.

Newcastle pa pred začetkom letošnje sezone ne bo samo zamenjal trenerja. Iz kluba naj bi tudi odšel lastnik Mike Ashley, ki naj bi klub prodal Khaledu bin Zayed Al Nehayanu za 350 milijonov funtov. In če bi se to zares zgodilo, potem bi zagotovo bilo tudi namenjenega več denarja tudi za okrepitve. In kar naenkrat bi zgodba o prihodu Josea Mourinha na klop Srak postala bolj verjetna.
Jose Mourinho's comments will excite Newcastle fans ? #NUFC #Benitez https://t.co/6ekCfO0ul3 pic.twitter.com/WkI6vLRn1E
— Express Sport (@DExpress_Sport) June 24, 2019
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal