Volkovi namučili Liverpool, VAR zaveznik redsov

Premier Liga 29. Dec 201919:26 > 19:27
Clive Brunskill, Getty Images Sport

Liverpool nadaljuje s svojim zmagovalnim pohodom v angleški Premier League. Danes so na tekmi 20. kroga na domačem Anfieldu prišli do nove zmage. Z delno pomočjo VARa so tokrat z 1:0 ugnali Wolverhampton in na idealen način končali leto 2019.

Varovanci Jurgena Kloppa nadaljujejo z izjemno serijo v Angliji, kjer poraza ne poznajo že več kot 50 tekem.

In tudi danes so pokazali svojo moč na domačem terenu. V večjem delu prvega polčasa so bili boljši in kar nekajkrat nevarno zapretili Ruiju Patriciu.

Povedli pa so v 42. minuti, ko je najprej glavni sodnik zadetek zaradi domnevne igre z roko Adama Lalane (ki je bil podajalec) razveljavil, po ogledu VARa pa je bil zadetek Sadia Maneja vendarle priznan.

Wolvsi so do izenačenja prišli še pred koncem prvega polčasa, v sodniškem podaljšku. A je bil zadetek Pedra Neta razveljavljen zaradi predhodnega nedovoljenega položaja.

V drugem polčasu so redsi tekmo mirno pripeljali do konca in vpisali še 18. zmago v sezoni, ki jim je prinesla novih 13 točk prednosti pred najbližjimi zasledovalci.