Nor zaključek tekme med Watfordom in Leicestrom

Premier Liga 20. Jun 202015:30 > 15:33
Alastair Grant/Pool via Getty Images

Na prvi sobotni tekmi v Premier League se je že zdelo, da se bo obračun med Watfordom in Leicestrom z najbolj nepopularnih 0:0, a sta ekipi v samem zaključku tekme poskrbeli za nekaj drame in končni remi 1:1.

Prvo tekmo po epidemiji virusa Covid-19 sta danes Vicarage Roadu odigrala Watford ter Leicester City. Tekmo sicer 30. kroga pa je zaznamoval izjemno dramatičen zaključek tekme.

Tekma je bila sicer dokaj živahna, obe ekipi sta imeli nekaj lepih priložnosti, vendar jih nista znali izkoristiti. Terensko premoč na igrišču je imel sicer tretjeuvrščeni Leicester City, vendar tudi Watford na svojem stadionu še zdaleč ni bil brez priložnosti.

Najbolj zanimiv in dramatičen pa je bil zaključek tekme. Lisice so namreč povedle v 90. minuti, ko je zadel Ben Chilwell po podaji Demarai Greya

V 93. minuti pa je Watfordu zelo hitro uspelo izenačiti, junak je bil Craig Dawson, ki je s škarjicami po nekaj odbitih žogah postavil končnih 1:1.