Dendoncker za novo zmago Wolvesov, na vidiku LP

Premier Liga 27. Jun 202015:20 > 15:31
Tim Keeton/Pool via Getty Images

Na uvodni tekmi 32. kroga Premier lige je Wolverhampton v gosteh premagal Aston Villo z minimalnih 1:0 in tako ostal v najožji konkurenci za uvrstitev v ligo prvakov.

Gostje so po ne preveč razburljivem prvem polčasu v drugem vendarle uspeli vknjižiti tri točke. Castro je lepo začel akcijo v 62. minuti, žoga je prišla do Jimeneza, ki jo je uspel umiriti nato pa jo je spravil do Leandra Dendonckerja, ki je z natančnim strelom premagal Nylanda. Volkovi so nato spretno čuvali vodstvo in domači ekipi niso dovolili, da bi jih ogrozila. Na koncu so zasluženo osvojili vse tri točke.

Z zmago se je Wolverhampton povzpel na 5. mesto in ima 52 točk. Dve več ima Chelsea, ki je na 4. mestu. Aston Villa je s 27 točkami na 19. mestu in jo čaka še krčevit boj za obstanek.