Yarmolenko v 90. minuti zrušil Chelsea!

Premier Liga 1. Jul 202022:59 > 23:01
Julian Finney Getty Images Sport

West Ham je na majhnem mestnem derbiju 3:2 premagal Chelsea. Zmagoviti zadetek je v 90. minuti dosegel Andriy Yarmolenko.

Gol West Hama je bil v 34. minuti po posredovanju VAR razveljavljen zaradi prepovedanega položaja, Chelsea pa je do prednosti prišel v 42. minuti, ko je bil Willian natančen iz enajstmetrovke.

Toda pri West Hamu so ob koncu prvega polčasa prišli do izenačenja, ko je bil znova natančen (tokrat iz dovoljenega položaja) Tomaš Souček

Domača zasedba je do popolenga preobrata prišla v 51. minuti po zaslugi Michail Antonia

Modri iz Londona so do izenačenja prišli po drugem in lepem zadetku iz prostega strela Williana v 72. minuti, ko je

Toda za zmago domačih je v 90. minuti po podaji Antonia poskrbel Andriy Yarmolenko, ki je s tem dosegel četrti gol v sezoni.

West Ham je osvojil pomembne tri točke v boju za obstanek, Chelsea pa ostaja na četrtem mestu toda zgolj z dvema točkama prednosti pred Manchester Unitedom