Mourinho o konfliktu med Sonom in Llorisom: Prelepo!

Premier Liga 7. Jul 20208:15 > 8:21
Adam Davy/Pool via REUTERS

Včeraj so nogometaši Tottenhama premagali Everton in prišli do pomembne zmage. Dvoboj je zaznamoval konflikt med Sonom in Llorisem, ki sta se sporekla kar sredi tekme.

Na včerajšnji tekmi sta se ob koncu polčasa sredi igrišča sporekla Son in Lloris.

Jose Mourinho je bil nad konfliktom svojih dveh varovancev celo navdušen:

To je bilo prelepo!” Je dejal Portugalec, ko so ga novinarji vprašali, kaj si misli o tem, kar se je zgodilo sredi igrišča.

To je posledica naših sestankov in video analiz. Če želite tukaj posikati krivca, obtožite mene. Svoje fante veliko kritiziram, želim pa, da so kritični tudi drug do drugega. Všeč mi je, da zahtevajo veliko drug od drugega. Vesel sem bil, ko sem videl ta tekmovalni duh,” je razložil Mourinho.

Lloris je po koncu tekme pojasnil, da se je na Sona razjezil, ker je bil slednji pasiven v obrambi. Francoz je dejal, da je spor že pozabljen.

Son je igralec, ki ga imamo vsi radi. Hugo je opazil, da bi bil lahko v nekem trenutku bolj požrtvovalen. Nisem dvomil, da se bo vse hitro uredilo,” je še dejal Portugalec.

Spursi so karamele premagali z 1:0. Nesrečni Moise Kean je v 33. minuti žogo poslal v lastno mrežo.

Tottenham je trenutno na 8. mestu v Premier ligi.