Domžale nadaljujejo z odličnimi predstavami

Prva liga 22. Apr 201821:47 > 21:52
NK Domžale/Twitter

Nogometaši Domžal so na zadnji tekmi 28. kroga Prve lige Telekom Slovenije s 3:0 ugnale Rudar iz Velenja.

Varovanci Simona Rožmana so ob Kamniški Bistrici brez večjih težav premagali Rudar. Za prvi gol je iz enajstmetrovke poskrbel Senijad Ibričić, ki je le nekaj trenutkov zatem sodeloval tudi pri drugem zadetku. Ibričić je skušal vratarja Pridigarja ukaniti s strelom iz kota, odbito žogo pa je z neposredne bližine čez črto potisnil Gaber Dobrovoljc.

V drugem polčasu so Velenjčani kar nekaj časa iskali gol priključka, a bili ob trdni obrambi Domžal neuspešni. Svoj dan je imel tudi vratar Ajdin Mulalić, ki se je nekajkrat izkazal. Piko na i domžalski dobri formi je v 91. minuti po podaji Agima Ibraimija postavil Petar Franjić, ki je poskrbel za končnih 3:0. Domžale so z zmago obdržale priključek z vodilnima ekipama, v zadnji četrtini prvenstva PLTS pa bo še kako vroče.