Olimpija ostaja na vrhu, Cekici Sežani zabil dva gola

Prva liga 10. Nov 201919:23 > 19:28
NK Olimpija Ljubljana

Nogometaši Olimpije tri kroge pred koncem jesenskega dela PLTS ostajajo na vrhu. Zmaji so v Stožicah z 2:0 premagali Tabor iz Sežane. Junak tekme je bil z dvema goloma Endri Cekici.

Olimpija je tako zadržala dve točki naskoka pred Mariborom in je zelo blizu temu, da osvoji jesenski naslov. Do premora jih čakata še gostovanji v Celju in v Šiški pri Bravu.

Olimpija je v prvem polčasu ves čas prevladovala in povedla v 14. minuti, ko je s prostega strela zadel Cekici. V nadaljevanju prvega dela so Ljubljančani zapravili ogromno priložnosti, v 33. minuti pa je bil z bele točke premalo odločen še edini strelec Cekici.

Gostitelji za neizkoriščene priložnosti niso bili kaznovani in so že v prvi minuti nadaljevanja prek Cekicija povišali svojo prednost. To je bil na koncu tudi končni izid.