Bravo v podaljšku do točke v Domžalah

Prva liga 11. Jul 202022:24 > 22:26

Uvodna in tudi edina sobotna tekma 33. kroga slovenskega državnega prvenstva med Domžalami in Bravom se je končala z delitvijo točk (1:1).

V Domžalah so prvi zadeli domači. V 56. minuti je Arnel Jakupović po podaji iz desne strani sprožil iz prve, prste pri zadetku pa je imel tudi vratar Brava Domen Gril, ki ni posredoval najboljše.

Ljubljančani so od 78. minute naprej izenačenje lovili brez izključenega Nikole Vujadinovića, ki je kot zadnji obrambni igralec podrl Miho Kancilijo.

Bravo je do točke prišel v izdihljajih srečanja, ko je že kazalo na minimalno zmago domačih. Vanja Drkušić je zadel po dolgi podaji v domžalski kazenski prostor, kjer je preskočil domačega vratarja Ajdina Mulalića in z glavo zatresel mrežo.