Bravo zahteval enajstmetrovko. Upravičeno? (VIDEO)

Nogomet 27. Okt 202418:29 0 komentarjev

Bravo je v Kopru izgubil še tretjič zapored. V 13. krogu Prve Lige Telemach je zaostajal že z 1:3, na koncu pa lovil celo izenačenje, a na koncu mu je malce zmanjkalo.

Ko je Mark Španring je v 75. minuti znižal na 2:3, so Šiškarji zavohali kri in se podali po vsaj točko, a na koncu ostali praznih rok.

V drugi minuti sodnikovega dodatka so zahtevali kazenski udarec. Ravno strelca drugega zadetka gostov Španringa je v kazenskem prostoru oviral Sandro Jovanović, a glavni sodnik tekme Slavko Vinčić se ni odločil za enajstmetrovko.

Kljub temu, da so bili Šiškarji prepričani, da je bilo oviranje dovolj za najstrožjo kazen, se pričakovano ni oglasil niti VAR. Nikakor ni šlo za za nekaj “jasnega in očitnega”, zato je ostalo pri odločitvi Vinčića, pomagale seveda niso niti pritožbe trenerja Brava Aleša Arnola.

Koper je po porazu s 3:4 proti Primorju spet zmagal, Bravo pa je izgubil še tretjič zapored.