Nogometni klub Celje sporoča, da se je dogovoril za sodelovanje s Terryjem Larteyjem Sanniezom. 25-letni desni bočni branilec je s klubom sklenil dvoletno pogodbo.
Sanniez v knežje mesto prihaja z bogatim renomejem iz matične domovine. Nekdanji član mladinske akademije Ajaxa, za katerega je zbral enajst nastopov v mladinski ligi prvakov in meril moči z Barcelono, Milanom, PSG in drugimi vrhunskimi ekipami v Evropi, v klub prihaja kot prosti igralec.
V lanski sezoni je NEC Nijmegenu pomagal do preboja v playoff za Eredivisie, v nizozemski drugi ligi pa za NEC ter Ajaxovo mlado ekipo zbral 128 nastopov.
Čeprav je njegova primarna pozicija desni bočni branilec, se Sanniez odlično znajde tudi na levi strani obrambne vrste, tuje pa mu ni niti osrčje obrambe.
Za mlajše selekcije nizozemske izbrane vrste je zbral 23 nastopov ter majico z državnim grbom zastopal na vseh ravneh od 15 pa do 21 leta.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal

Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!