Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije (NZS) je po tekmah 35. kroga Prve lige Telemach izrekel več kazni. Najvišjo bo moral plačati Maribor. Preberi več
Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije (NZS) je po tekmah 35. kroga Prve lige Telemach izrekel več kazni. Najvišjo bo moral plačati Maribor. Preberi več