Disciplinski sodnik: najstrožja kazen Mariboru

Nogomet 19. Maj 202615:42 2 komentarja

Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije (NZS) je po tekmah 35. kroga Prve lige Telemach izrekel več kazni. Najvišjo bo moral plačati Maribor. Preberi več