Dva Repasa, dva kartona, odločitvi, ki dvigujeta prah (VIDEO)

Nogomet 6. Okt 202419:19 4 komentarji

Štajerski derbi med Mariborom in Celjem ni razočaral, zgodile pa so se tudi stvari, ki med navijači enih in drugih delijo mnenje.

Prva se je zgodila v 51. minuti, ko je mlajši od bratov Repas pri Mariboru Žiga po boju za žogo s podplatom udaril po gležnju Tamarja Svetlina, ki po startu nogometaša Maribora ni več mogel nadaljevati s tekmo.

Po ogledu počasnih posnetkov je glavnega sodnika derbija Radeta Obrenovića poklical VAR, a sam se ni odločil za rdeči karton in Žigi pokazal rumeni opomin.

Pri Celju so bili po odločitvi Obrenovića niso skrivali jeze, a domača ekipa je nekaj minut kasneje vseeno ostala z igralcem manj. Jan Repas je po nerodnem startu nad Armandasom Kucysom prejel drugi rumeni karton. Prvega je v prvem polčasu dobil zaradi protestiranja.

Če so morda imeli pri prvi odločitvi veliko sreče vijolični, so pri drugi mnenja, da prekršek Jana nikakor ni bil dovolj za drugi rumeni karton. Mi se ne bomo opredeljevali, bo pa vse skupaj zagotovo v ponedeljkovi oddaji vse skupaj komentiral nekdanji mednarodni sodnik Damir Skomina.

Loading Poll…

Štajerski derbi v Ljudskem vrtu je po preobratu z 2:1 pripadel Celju. Grofi so še drugič v sezoni porazili vijolične sosede.

Kako vam je všeč N1? Kaj bi izboljšali?

Dragi bralci in bralke, pomagajte nam izboljšati N1. Kaj pogrešate, kaj vam je všeč, česa ne marate? Pripravili smo kratko anketo o zadovoljstvu bralcev, reševanje traja približno pet minut, anketa pa je anonimna. Povezava do ankete: https://n1slovenija.1ka.si/raziskava-branosti