Policija oglobila kršitelje, ukrepala bo tudi proti klubu

Nogomet 10. Maj 202611:13 9 komentarjev

Policisti Policijske uprave Maribor so po odpovedanem večnem derbiju med Mariborom in ljubljansko Olimpijo zaradi navijaških izgredov zoper štiri osebe izdali obdolžilni predlog, kršitelje pa so tudi oglobili. Ne kaže, da bi policija aretirala katerega od udeležencev v izgredih, bo pa proti klubu uvedla prekrškovni postopek. Preberi več