Ronaldo bil že na robu obupa, nato pa … (VIDEO)

Nogomet 1. Okt 20247:24 0 komentarjev

Prvi as Al Nassra Cristiano Ronaldo na drugi tekmi azijske lige prvakov proti katarskemu Al Rayyanu ni imel svojega dne, vseeno pa se je na koncu ponovno vpisal med strelce in savdijsko ekipo popeljal do prve zmage (2:1).

Portugalec je prvo tekmo v Iraku izpustil, proti Al Rayyanu pa je spet zavihal rokave in se motivirano spustil v dir za zadetki, a mu ni šlo tako, kot si je želel.

Najprej je iz neposredne bližine zadel vratarja Paula in ostal brez veselja. Sledil je “zicer” z glavo. Portugalec je v preteklosti do zadel miže, tokrat pa je sprožil prek vrat in se prijel za glavo.

Na začetku drugega polčasa je zatresel mrežo, a njegov zadetek ni obveljal. Po ogledu posnetka so sodniki ugotovili, da je bil eden najboljših nogometašev vseh časov v prepovedanem položaju.

Slabo je streljal tudi v 68. minuti in že pogledoval proti nebu, a Portugalec se ni predal in osem minut kasneje po podaji Ghareeba vendarle zadel za 2:0.

Katarci so do konca tekme uspeli le omiliti poraz, ko je zadel Roger Guedes, a tri točke so šle na račun Al Nassra, ki je zdaj pri štirih. Točko so osvojili tudi na prvi tekmi proti iraški Al Shorti.