Cristiano Ronaldo znova v polno, a znova tudi brez zmage (VIDEO)

Nogomet 22. Avg 202422:10 0 komentarjev

Cristiano Ronaldo je z Al-Nassrom začel novo sezono v savdski ligi. Portugalec je sicer svojo ekipo popeljal v vodstvo, Al-Raed pa je na koncu prišel do točke.

Tekma se je končala z 1:1, čeprav je Ronaldo v prvem polčasu popeljal Al-Nassr v vodstvo. Zimzeleni Portugalec, ki je v prejšnji sezoni postavil rekord lige s 35 goli, je v 34. minuti dosegel svoj prvi gol v novi ligaški sezoni.

Toda Al-Raed, ki je  prejšnjo sezono končal na 12. mestu, je v drugem polčasu izenačil po nekoliko sporni enajstmetrovki prek Mohameda Fouzairja.

Dramatično je bilo tudi ob koncu srečanja, ko je glavni sodnik srečanja odšel na ogled posnetka za morebitno enajstmetrovko, toda Ronaldo in druščina so ostali brez nje.

Ronaldo še vedno čaka na prvo večjo lovoriko odkar se je pridružil Al-Nassru po odhodu iz Manchester Uniteda decembra 2022.

Al-Nassr je bil v prejšnji sezoni drugi v ligi, drugi v kraljevem pokalu, v soboto je bil poražen v savdskem superpokalu.