Otrok "Stare dame" razžalostil Torino

Serie A 14. Okt 201719:41 > 20:01
Marco Rosi/Getty Images

Nogometaši Lazia so v Torinu z 2:1 premagali Juventus in tako po nepopolnem 8. krogu Serie A zasedajo tretje mesto. Igralec tekme je z dvema zadetkoma italijanski reprezentant Ciro Immobile.

Juventus je v 24. minuti povedel prek Douglasa Coste, ki je prvi pritekel na odbitek po obrambi Thomasa Strakoshe. Napadalec Lazia Ciro Immobile je na začetku svoje kariere igral za “Staro damo”, tokrat pa je “otrok” Juventusa v 47. minuti najprej izenačil, v 54. minuti pa je Gianluigi Buffon nad njim storil še prekršek, 11-metrovko pa je 27-letnik izvedel kar sam in zadel za končnih 1:2.

Immobile je dosegel 15. gol te sezone v vseh tekmovanjih in je trenutno na dobri poti, da osvoji nagrado za najboljšega strelca vseh petih najmočnejših nogometnih lig. “Juve” bi lahko do izenačenja prišel v 97. minuti, a je Strakosha lepo obranil Paulu Dybali.