Juventus z igralcem manj dosegel štiri gole

Serie A 22. Okt 201720:03 > 20:07
Getty Images/Richard Heathcote

Nogometaši Juventusa so v 9. krogu italijanske Serie A s kar 6:2 v gosteh premagali Udinese. Stara dama je štiri gole dosegla z igralcem manj.

Začetek tekme je bil sicer po godu domačim, ki so v 6. minuti povedli prek Perice. Juve se ni predal, v 14. izenačil z avtogolom, v 20. pa je prvič na tekmi v polno meril Sami Khedira.

Šest minut kasneje je v razmaku nekaj sekund dva rumena kartona prejel Mario Mandžukić in zdelo se je, da staro damo čaka težak boj za zmago.

A zgodilo se je ravno nasprotno, Juventus je namreč z igralcem manj dosegel kar štiri gole. Na začetku drugega polčasa je bil natančen Rugani, kasneje pa sta zadela še Pjanić in Khedira, ki je z dodatnima dvema goloma dosegel prvi hat-trick v karieri.