Josip Iličić dvakrat v polno za remi proti Laziu

Serie A 17. Dec 201723:30 > 23:45
Twitter

Josip Iličić je v dresu Atalante danes odigral odlično tekmo in svoji ekipi z dvema zadetkoma priboril točko. Tekma med Atalanto in Laziem se je na koncu končala z rezultatom 3:3.

Na zadnji nedeljski tekmi Serie A med Atalanto in Laziem sta zablestela dva nogometaša. Pri domačih naš Josip Iličić pri gostujoči ekipi pa Srb Sergej Milinković-Savić. Oba sta zadela po dvakrat. Derbi kroga se je na koncu končal brez zmagovalca s 3:3.

Atalanta je kot prva povedla v 19. minuti srečanja, ko je zadetek dosegel Mattia Caldara. Že čez tri minute pa je sledil zadetek našega Josipa Iličića, ki je izkoristil odlično podajo Alejandra Gomeza v prazen prostor in z volejem žogo poslal v mrežo za 2:0.

V obdobju odmih minut med 27. in 35. minuto je sledilo izenačenje Lazia za katerega je bil zaslužen Milinković-Savić, ki je znova z dvema zadetkoma dokazal, da je še kako vroč nogometaš.

Tudi drugi polčas je Atalanta bolje pričela in vnovič povedla v 50. minuti, ko je enajstmetrovko uspešno izvedel Iličić za svoj šesti zadetek v sezoni in s tem postal deveti najboljši strelec prvenstva.

Tudi tokrat domačini niso uspeli zadržati svoje prednosti. V 79. minuti je končni rezultat postavil Luis Alberto.

Jasmin Kurtić je pri Atalanti v igro vstopil v 71. minuti.