Rekord Ronalda ni bil dovolj za zmago Juventusa

Serie A 20. Okt 201820:02 > 20:03
Gabriele Maltinti/Getty Images

Juventus si je danes pred svojimi navijači privoščil prvi spodrsljaj v tej sezoni. Pred domačimi gledalci so namreč kljub rekordnemu 400 zadetku Cristiana Ronalda remizirali proti Genoi z 1:1.

Juventus je doslej na osmih prvenstvenih tekmah zbral osem zmag. Danes pa je tudi stara dama ostala brez zmage pred svojimi gledalci so namreč z 1:1 remizirali proti Genoi.

V 18. minuti je sicer Cristiano Ronaldo dosegel svoj 5. gol v Serie A in skupno že 400. v najmočnejših petih ligah (84 golov je zabil v dresu Manchester Uniteda ter 311 v dresu Reala).

Juve, ki je večji del srečanja prevladoval je bil premalo zbran v 67. minuti, ko je za izenačenje poskrbel Daniel Besa in svoji ekipi priboril veliko točko. Črno-beli do konca obračuna niso zmogli več doseči zadetka za zmago.