Ronaldo bo izpustil tudi podelitev zlate žoge!

Serie A 30. Nov 201821:56 > 22:00
Denis Doyle, Getty Images Sport

Napadalec Juventusa Cristiano Ronaldo se v ponedeljek ne bo udeležil podelitve nagrade zlata žoga, ki jo bo revija France Football podelila v Parizu.

Portugalec je prestižno nagrado v lanski sezoni osvojil drugič zapored in še petič v karieri, tokrat pa bo po poročanju dobro obveščenih španskih medijev nagrado osvojil nov nogometaš.

To naj bi bil Luka Modrić, ki bo s tem na sanjski način sklenil letošnjo leto, ko je s Hrvaško zaigral tudi v finalu svetovnega prvenstva, z Real Madridom pa osvojil ligo prvakov. Drugo mesto naj bi osvojil Cristiano Ronaldo, na tretje pa se je uvrstil napadalec Atletica Antoine Griezmann, ki je s Francijo sicer osvojil svetovno prvenstvo.

Zmagovalec je že znan. Prejel je moj klic, v katerem sem mu dejal, da je on letos najboljši. To je to,” je jasno povedal urednik revije France Football Pascal Ferre.

Ronaldo je avgusta izpustil že podelitev Uefinih nagrad, kjer je bil Modrić proglašen za najboljšega evropskega nogometaša v sezoni 2017/18.