Stari dami je "bolonjska omaka" teknila

Serie A 12. Jan 201922:13 > 22:25
Twitter

Nogometaši Juventusa so se po pričakovanjih uvrstili v četrtfinale italijanskega pokala.

Stara dama je srečanje v Bologni začela brez Cristiana Ronalda v začetni zasedbi, a vseeno ji domači niso bili kos. Že v 9. minuti je Juve prišel do vodstva, zadel je Federico Bernardesci in kot se je izkazalo kasneje postavil izid prvega polčasa.

Takoj na začetku drugega polčasa so gostje spet pritisnili proti vratom Bologne in že v 49. minuti povišali prednost na 2:0. Za gol je poskrbel 18-letni talent Moise Kean, ki ga je 12 minut kasneje menjal Ronaldo.

Do konca tekme sta mreži mirovali, Juventus napreduje med najboljših osem, kjer se bo konec meseca pomeril proti zmagovalcu dvoboja med Cagliarijem ter Atalanto.