Juventusa ima novega predsednika uprave

Nogomet 11. Nov 202521:51 0 komentarjev
Foto: Guliverimage

Francoz Damien Comolli je bil imenovan za predsednika uprave najbolj uspešnega italijanskega nogometnega kluba Juventus, je zapisala francoska tiskovna agencija AFP. Comolli je na tem položaju nasledil Maurizia Scanavina, njegov mandat se je končal 7. novembra.

Triinpetdesetletni Comolli je nekdanji športni direktor francoskega Saint-Etienna, angleškega Liverpoola in turškega Fenerbahčeja ter nekdanji predsednik francoskega Toulousa. V vlogi generalnega direktorja pri stari dami je pred kratkim z mesta glavnega trenerja odstavil Hrvata Igorja Tudorja, na njegovo mesto pa postavil Italijana Luciana Spallettija.

Juventus je trenutno na šestem mestu v serie A. Za Interjem iz Milana in Romo zaostaja pet točk, v skupinskem delu lige prvakov pa je po štirih krogih na 26. mestu s tremi točkami.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!