Slovaki s petardo odpravili nemočne Celjane (VIDEO)

Liga prvakov 30. Jul 202419:11 > 22:23 10 komentarjev

Slovan Bratislava je na povratni tekmi drugega kroga kvalifikacij lige prvakov Celjane nadigral s kar 5:0 in tako poskrbel za peklensko dobrodošlico trenerju Albertu Rieri.

Vsega je bilo konec po 17 minutah, ko je rdeči karton prejel Damjan Vuklišević, Slovaki pa so s prostega strela nemudoma povedli. Do konca dvoboja so le še polnili mrežo raztresenih slovenskih prvakov. Ob odmoru je bilo 2:0, nato so domači nogometaši zadeli še trikrat. Za piko na i je v 75. minuti s prekrasnim zadetkom poskrbel Tigran Barseghyan.

Celjani bodo po neuspehu v Bratislavi z boji nadaljevali v 3. krogu kvalifikacij za evropsko ligo. Udarili se bodo z irskimi Shamrock Roversi, ki so se od lige prvakov poslovili proti Sparti iz Prage. V primeru zmage bi si grofje že zagotovili najmanj uvrstitev v skupinski del konferenčne lige.