Srbi zlomili slovenska srca (VIDEO)

Euro2024 20. Jun 202415:40 > 16:53 16 komentarjev
Karničnik

Vse je kazalo na zmago Slovenije proti Srbiji, a v zadnji minuti tekme v Münchnu je Luka Jović zadel za izenačenje (1:1).

Slovenija je bila na pragu velike zmage proti Srbiji. V drugem krogu skupinskega dela Eura 2024 je še v 95. minuti vodila z 1:0, na koncu pa se mora četa Matjaža Keka zadovoljiti z remijem.

Žan Karničnik je Slovence popeljal v vodstvo v 69. minuti. Sledil je hud pritisk Srbov, vse napade pa je obramba na čelu z Janom Oblakom uspela odbiti.

Vse do zadnje akcije tekme. Srbi so imeli na voljo kot, po podaji pa se je v kazenskem prostoru dobro znašel Luka Jović, ki je strl slovenska srca v bavarski prestolnici.

Slovenija ima zdaj v skupini C dve točki in je na drugem mestu. Srbi in Danci so pri eni, Angleži pri treh.

Slovenija - Srbija 1:0* (0:0)