Getafe premagal Betis in se zavihtel na vrh La Lige

La liga 29. Sep 202023:18 > 23:23
Denis Doyle, Getty Images Sport

Nogometaši Getafeja so v torek odigrali tretjo tekmo v sezoni in proti Real Betisu prišli do druge zmage. Ta je bila dovolj, da so se s tekmo manj od Valencie in Betisa prebili na vrh La Lige.

Getafe je tekmo 4. kroga dobil s 3:0 in s tem nadaljuje dobro serijo na začetku sezone 2020/2021. Betis ima po 4. krogu dve zmagi in dva poraza.

Klub iz predmestja Madrida se je z zmago proti Betisu prebil na vrh La Lige, obračun s klubom iz Seville pa odločil v prvem polčasu. Vsi goli so padli med 13. in 42. minuto. V 13. in 42. minuti je bil natančen Angel Rodriguez, vmes pa se je gola razveselil še nekdanji član Barcelone in Eibarja Marc Cucurella, ki je z dobrih 20 metrov zadel s svojo, “slabšo”, desno nogo.

Betis je tekmo končal z igralcem manj, v 83. minuti je bil izključen Aissa Mandi.