Srečko Katanec po drami do velike točke (VIDEO)

Nogomet 10. Okt 202418:13 0 komentarjev

Reprezentanca Uzbekistana, ki jo vodi Slovenec Srečko Katanec, je v tretjem krogu kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2026 remizirala z Iranom (0:0).

V prvem polčasu so imeli nekoliko večjo posest Iranci, toda mreži sta v prvem polčasu mirovali.

Izbranci Srečka Katanca so imeli od 57. minute dalje igralca več, izključen je bil Saleh Hardani.

Uzbekistan je nato v nadaljevanju nekajkrat zapretil, toda zadetka domači navijači niso dočakali.

V prvi minuti sodniškega dodatka pa je sledil hladen tuš za gledalce v Taškentu. Glavni sodnik srečanja Shaun Evans je namreč pokazal na belo točko v korist Irana.

Toda posredoval je VAR, ki je sodnika poklical na ponoven ogled situacije, 36-letnik pa je nato svojo odločitev spremenil, tekma se je tako končala z 0:0.

Iran in Uzbekistan imata po treh odigranih tekmah sedem točk in tako ostajata na vrhu skupine A. Na svetovno prvenstvo se neposredno uvrstita najboljši dve reprezentanci v skupini.

Standings provided by Sofascore

Kako vam je všeč N1? Kaj bi izboljšali?

Dragi bralci in bralke, pomagajte nam izboljšati N1. Kaj pogrešate, kaj vam je všeč, česa ne marate? Pripravili smo kratko anketo o zadovoljstvu bralcev, reševanje traja približno pet minut, anketa pa je anonimna. Povezava do ankete: https://n1slovenija.1ka.si/raziskava-branosti