Nora mojstrovina nekdanje vijolice (VIDEO)

Nogomet 24. Okt 202412:15 0 komentarjev
Sven Šoštarič Karić
Sven Šoštarič Karič. Foto: Jure Banfi

Sven Šoštarić Karić je v izdihljajih tekme ruskega pokala postal junak zmage ekipe Pari iz Nižnega Novgoroda.

V 6. krogu ruskega pokala se je Pari meril s Krasnodarjem. Goste iz Nižnega Novgoroda je v vodstvo popeljal Valeri Tsarukjan, za domačine pa je v 89. minuti na 1:1 poravnal Olakunle Olusegun.

Ko se je že zdelo, da zmagovalca ne bo, je v tretji minuti sodnikovega dodatka odgovornost v svoje roke prevzel slovenski branilec Sven Šoštarić Karić in z velike razdalje v slogu Zlatka Zahovića s prekrasnim prostim strelom poskrbel za zmago svoje ekipe.

Nekdanji član Maribora, ki se je v Rusijo v zameno za odškodnino preselil v začetku septembra, je za Pari do zdaj zbral pet nastopov ter dosegel že dva zadetka. Enega je v treh nastopih dodal še v ruski premier ligi.