
V slovenski drugi nogometni ligi je pred spomladanskim delom sezone na vrhu velika gneča. V boju za napredovanje je tudi Triglav Kranj, ki se je nekaj dni pred zaprtjem zimske tržnice okrepil s hrvaškim branilcem. Novo ime je tudi v Krki.
Vodilni Aluminij in četrti Triglav ločijo vsega tri točke. Le točko več zaostajajo Brinje Gosuplje, ki so prav tako povsem v boju za krono v drugoligaški druščini. Kranjčani bodo spomladanski del nadaljevali 1. marca, ko se bodo v derbiju 17. kroga pomerili z Gorico. Na zimski odmor bi lahko šli tudi na vrhu, a so v zadnjih petih krogih jesenskega dela iztržili le šest to
V Triglavu so v zimskem prestopnem roku pozdravili že šest okrepitev. Najodmevnejša je 29-letni vezist Žan Benedičič, sicer otrok kluba.
Po naših informacijah se bo kmalu moštvu pridružil še sedmi novinec. Pred vrati je Bartul Markovina, 24-letni hrvaški osrednji branilec, ki je nazadnje v Gruziji nosil dres Samguralija.
V svoji karieri je zaigral tudi v prvi hrvaški ligi, v kateri je zbral pet nastopov za Hrvatski Dragovoljac. Še 43 jih je zabeležil v drugi ligi pri naših južnih sosedih.
V Krko nekdanji član Werderja
Nova okrepitev je tudi pred vrati Krke. Dolenjci na lestvici zasedajo 11. mesto, varnejše nadaljevanje pa jim bo poskušal zagotoviti 18-letni srbski bočni branilec Nikola Grbić. V Slovenijo se seli iz Slobode Uzice, sicer pa je bil v karieri tudi član nižjih selekcij nemškega Werderja.
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!