Tujina nam krade talente: kakšna bo reakcija NZS?

Nogomet 3. Jun 20265:00 6 komentarjev

Slovenski nogometni bazen je znova v nevarnosti, da v njem 'plenijo' tuje oziroma sosednje reprezentance, ki v zadnjih letih spretno v svoje vrste vabijo talente širom sveta. Luka Topalović in Leo Rimac sta velika talenta naslednje generacije, ki pa si ju želijo pod svojim reprezentančnim okriljem gledati tudi v Bosni in Hercegovini ter na Hrvaškem. Kakšna bo reakcija Nogometne zveze Slovenije? V oddaji Pod prečko je na to vprašanje odgovarjal direktor reprezentanc Milenko Ačimović. Preberi več