Slovenski nogometni prvoligaš Koper je med tistimi, ki so v zimskem prestopnem roku najdejavnejši. Klub z Obale je predstavil šesto okrepitev, to je postal 23-letni francosko-alžirski nogometaš Kamil Manseri. Ta je po poročanju Transfermarkta podpisal pogodbo do 31. maja 2026.
Trener Kopra Oliver Bogatinov je pred Manserijem dobil še nekaj tistih, ki bodo poskusili še dvigniti raven koprske igre. Ta je jeseni zadostovala za tretje mesto na lestvici. Novinci so še Benjamin Dibrani, Anel Zulić, Toni Domgjoni, Jean-Pierre Longonda in Timotej Brkić.
Za zdaj je odšel le Nikola Burić, ki je okrepil Domžale.
Manseri je nazadnje igral za Novaro v italijanski tretji ligi, in sicer skupaj z Enejem Jeleničem, ki je po poročanju Planeta Nogomet tudi blizu vrnitvi v Koper.
Ta bo spomladanski del Prve lige Telemach začel v nedeljo z gostovanjem pri Kalcerju iz Radomelj.
#related-news_0
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!